O nas

Od 2010 roku niemal codziennie staramy się nieść pomoc Państwa pupilom oraz służyć pomocą. Zależy nam na dobrym poznaniu naszych pacjentów – Chcemy wiedzieć o Państwa zwierzętach jak najwięcej, nie szkoda nam czasu na rozmowę o nich. Wszystko czego się dowiemy może stać się ważną informacją przy poszukiwaniu przyczyn ich złego samopoczucia.

Staramy się robić wszystko żeby Państwa pupil czuł się u nas dobrze i jak najmniej stresował. Jednak… rozumiemy, że może mieć gorszy dzień.

Najprzyjemniejszą stroną zawodu lekarza weterynarii jest dbanie o zdrowie zwierzęcia już od chwili narodzin. Znajdziecie u nas Państwo kompleksową poradę od momentu kiedy staniecie się właścicielami waszych pupili, aż do ich spokojnej starości, która też jest piękna, gdy wasz prawdziwy przyjaciel jest zdrowy i cieszy się pełnią życia.

Jednak przede wszystkim jesteśmy po to, by służyć Państwu fachową pomocą. Mamy ludzkie podejście do zwierząt…


Pani weterynarz Jagoda Leyko-Małas i jej Przychodnia weterynaryjna Zwierzyniec mieści się w Sieradzu i specjalizuje się w leczeniu zwierząt domowych. Obszar działalności Pani weterynarz skupia się na terenie Sieradza oraz powiatu sieradzkiego. W internecie łatwo ją znależć po następujących frazach: weterynarz Sieradz,weterynarze Sieradz, lecznica weterynaryjna Sieradz, przychodnia weterynaryjna Sieradz, przychodnie weterynaryjne Sieradz.